SENKRON ELEKTRİK MÜHENDİSLİK OTOMASYON.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

ŞİRKETİMİZ 1998 YILINDA LÜLEBURGAZ’DA HİSAR MÜHENDİSLİK ADIYLA KURULMUŞ OLUP, 2004 YILNDA UNVAN DEĞİŞTİREREK SENKRON ELEKTRİK MÜHENDİSLİK OTOMASYON.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ADINI ALMIŞTIR.

AŞAĞIDAKİ FAALİYET ALANLARI İLE SİZ MÜŞTERİLERİMİZİN 
İHTİYAÇLARINA DENEYİMLİ KADROSUYLA;HIZLI ,EKONOMİK,KALİTELİ HİZMET VE ÜRÜN ANLAYIŞIYLA CEVAP VERMEYİ İLKE EDİNMİŞ OLUP,BU DOĞRULTUYA YOLALMAYA DEVAM ETMEKTEDİR…..

•Mühendislik /Danışmanlık/Kontrollük Hizmetleri

Fabrikalara Yüksek Gerilim İşletme sorumluluğu hizmetleri, Enerji maliyet analizleri, Fizibilite çalışmaları,Porjelendirme ve Danışmanlık hizmetler firmamız tarafından verilmektedir. 

•ELEKTRİK-OTOMASYON MALZEME SATIŞI (toptan –perakende)

Elektrik her türlü şalt malzemesi (A.G.-O.G.), aydınlatma tekniği malzemeleri, .A.G.-O.G. kablolar, Kablo taşıma sistemleri, Bus-Bar, Tesisat aksesuarları, Enstrümantasyon malzemeleri, Paratoner ve topraklama malzemeleri, İnverter, Softstarter, PLC malzeme satışlarımız mevcuttur.

TAAHHÜT İŞLERİMİZ;

a-Elektrik; 
Fabrikaların komple A.G. ve O.G. elektrofikasyon işleri, Kompanzasyon, dağıtım, MCC panelleri, Kablaj işleri, Beton köşk, Trafo ve modüler hücre uygulamaları, Enerji nakil hattı uygulamaları, Zayıf akım tesisatları (Güvenlik kamera, telefon, yangın ihbar, hemşire çağrı, data, network) uygulamaları, Enerji izleme sistem uygulamaları, Sekonder koruma sistemleri uygulamaları, aydınlatma sistemleri uygulamaları, Bus-Bar uygulamaları, Paratoner ve topraklama tesisat uygulamaları ve topraklama ölçümü.

b-Otomasyon;
Her türlü PLC ve SCADA uygulamaları, makine modifikasyonları, yazılım uygulamaları, 

•PROJE ve TUS

Her türlü tesislere ait (fabrika, konut, ticarethane, sanayi, sağlık, dizel elektrojen sistemleri, v.b.tesisler) plan, proje ve teknik uygulama sorumluluğu, etüt ve fizibilite çalışmalarının yapılması, onaylanması, keşif ve maliyet analizlerinin hazırlanması, resmi işlemleri takibi. 
Yüksek Gerilim Enerji Nakil Hattı ve Trafo merkezlerinin plan, proje, etüt ve fizibilite çalışmalarının yapılması, onaylanması, keşif ve maliyet analizlerinin yapılması, Enerji Müsaade Belgelerinin alınması ve her türlü resmi işlemleri takibi.